Natječaj za posao – Više radnih mjesta

Separator - ttcables.com
25. siječnja 2024.

N A T J E Č A J za radno mjesto:

Referent nabave i logistike (grad Zagreb) – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

  • organizacija, nadzor i odgovornost za rad unutar odjela nabave I logistike
  • koordinacija međunarodnog I domaćega prijevoza gotovih proizvoda i uvoznog procesa  sa odjelima Prodaje I Nabave
  • organizacija izrade uvozne i izvozne dokumentacije za proizvode
  • evidencija i razduživanje Unutarnje obrade i ostalih carinskih procedura vezano za uvoz/izvoz robe
  • održavanje poslovnih veza sa Carinom i Špediterom
  • logistička, administrativna i operativna podrška kolegama iz odjela prodaje i nabave

Potrebni uvjeti:

  • SSS i/ili VSS prometnog ili ekonomskog smjera
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje zakonskih regulativa, carinskih propisa te poslovnih procesa logistike
  • Poznavanje engleskoj jezika u govoru i pismu
  • Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
  • Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
  • Komunikativnost i spremnost na timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: info-hr@ttcables.com ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)

TT kabeli d.o.o
Strojarska cesta 9c
10360 Sesvete, RH

Natječaj ostaje otvoren do 14.2.2024.g.

N A T J E Č A J  za radno mjesto:

Komercijalist u odjelu Prodaje (područje Dalmacije) – 1 izvršitelj (m/ž)

Komercijalist u odjelu Prodaje (grad Zagreb) – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

  • svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
  • komercijalno vođenje kupaca na domaćem tržištu
  • predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
  • uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
  • sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
  • odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca

  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • VŠS i/ili VSS  ekonomskog smjera
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • samostalnost u radu
  • urednost i preciznost
  • rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije i spremnost na putovanja
  • diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
  • izražene komunikacijske i pregovaračke vještine te spremnost na timski rad

Što nudimo:

  • zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • fiksna primanja uz dodatne bonuse
  • rad u poticajnom i dinamičnom okruženju
  • mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja unutar stručnog tima
  • timski rad te mogućnost napredovanja unutar TT kabeli grupe

Natječaj ostaje otvoren do 14.02.2024.g.

Podijeli s prijateljima